Executiva

PRESIDENTA: Liduvina Gil Climent
SECRETARI GENERAL: José Manuel Prieto Part
VICESECRETÀRIA GENERAL DE CIUTAT DE LES OPORTUNITATS I SECTORS ESTRATÈGICS: Cristina Bataller Prado
VICESECRETARI GENERAL D’ORGANITZACIÓ I ADMINISTRACIÓ: Adrián Vila Flores
VICESECRETÀRIA DE COMUNICACIÓ I PORTAVEU: Anna Blanco Beneyto
Comunicació: Pep Morant Sequí
Comunicació Digital i Campanya 3.0: Andrea Verdeja Yerbes
Premsa i Relació amb els Mitjans de Comunicació: Josep Manuel Alfaro Peiró
Imatge i Campanyes: Rafa Andrés Faus
VICESECRETARI D’ACCIÓ POLÍTICA: Andrés Bertó Peret
Estratègia i Acció Electoral: Rafa Escolano Mascarell
Estudis, Anàlisi, Prospectiva i Base de Dades: Sebas Gálvez García
Nacionalitats: Miguel Burgos Figueroa
Programa de Govern: Maite Alonso Miralles
Mobilització, Casa del Poble i Distribució de Materials: Blai Peiró Moragues
Formació: Héctor Giner González
Relacions amb la Militància: Agustí Bastos Fayos
VICESECRETARI DE TERRITORI I BARRIS: Paco Ferrer Peiró
Marxuquera: Alberto Roig Martínez, Teresa Miralles Orchillés
Beniopa-Santa Anna: Luisa Climent Mascarell, Rosa Císcar Millet
Roís de Corella: María José Vidal Morant, Juan Bautista Blay Gómez
Centre Històric: Josán García Aranda, Gracia Varó Gavilá
Benipeixcar: José Juan López Argumánez, Rafa Vizuete Gómez
Corea: Matías Barchín Salcedo, Neus Giner Pertegás
Raval: Toni Orengo Pastor, Lluís Moncho Gavilá, Ángeles Oltra Sanjuán
El·líptica: José Luis Calafat Monzó, Carmen Gregori Abad
Grau i Platja: Marcel·lí Pérez Martínez, Pepa Palonés Pérez
VICESECRETARI D’ADMINISTRACIÓ: Jesús Ribes Romero
Gestió Interna: Josefina Seguí Grau
Assessoria Jurídica: Patricia Buigues Frasquet
VICESECRETÀRIA DE CIUTAT DEL BENESTAR I D’IGUALTAT: Ángela Penadés Gregori
Participació i Teixit Associatiu: Carlos Penadés Faus
Igualtat i Feminisme: María Verdeja Yerbes
Diversitat, LGTBI, Drets i Llibertats Públiques: Esther Gallego Ruiz
Acció Social, Col·lectius Socials, Diversitat Funcional i Dependència: Ricard Moncho Giner
Gent Gran i Envelliment Actiu: Carmen Mas Ribes
Educació, Infància i Ampes: Arantxa Puertas Buigues
Cultura: Joana Estruch Oltra
Tradicions i Festes: Lluís Moncho Gavilá
Salut i Ciutat del Benestar: Rosana Climent Camarena
Esport, Oci i Hàbits Saludables: Neus Giner Pertegás
Societats Musicals: Fede Boscà Bañuls
VICRESECRETARI DE CIUTAT DEL TALENT I RETENCIÓ DEL TALENT: Blai Soler Ferrer
Recerca, Sectors Productius i Universitat: Óscar Morant Martínez
Infraestructures, Mobilitat i Model de Ciutat: Juanjo Moragues Terrades
Empreniment i Ocupació: Vicenç Almenar Ferré
Territori, Sostenibilitat, Mobilitat i Agenda 2030: Paco González García
Turisme i Serveis: Amparo Miret Escrivá
Comerç: Cristina Morant Aracil
Agricultura i Sector Primari: Alberto Roig Martínez
VICRESECRETARI DEL CONSELL INSTITUCIONAL I PORTAVEU AJUNTAMENT DE GANDIA: Vicent Mascarell Tarrazona
Consell Institucional: Carmen Fuster Mollá, Miguel Ángel Picornell Canut, Liduvina Gil Climent, Lydia Morant Varó, Salvador Gregori Escrivá, Amparo Victoria Soler, Nacho Arnau Lorente, Juana Navarro Blasco, Inma Rodríguez Calderón