Grup Municipal

José Manuel Prieto Part

Alcalde. Escena Urbana i Fira. Assessoria Jurídica Municipal

jmanuel.prieto@gandia.org

Carmen Fuster Mollá

Regidora de Polítiques Educatives i Recursos Humans

carmen.fuster@gandia.org

Miguel Ángel Picornell Canut

Regidor de Serveis Bàsics al Ciutadà i Qualitat Urbana, Coordinació territorial i Contractació

miguelangel.picornell@gandia.org

Liduvina Gil Climent

Regidora de Sanitat i Polítiques Saludables, Mediació, Benestar Animal, Convivència, Relacions Internacionals, Infància i IMAB

lgil@gandia.org

Vicent Mascarell Tarrazona

Regidor de Turisme i Platges, Smart City i Projectes Europeus

vicent.mascarell@gandia.org

Lydia Morant Varó

Regidora d'Esports i Joventut

lydia.morant@gandia.org

Salvador Gregori Escrivá

Regidor d'Economia i Hisenda

salvador.gregori@gandia.org

Amparo Victoria Soler

Regidora d'Habitatge i Regeneració Urbana

amparo.victoria@gandia.org

Nacho Arnau Lorente

Regidor de Seguretat Ciutadana, Trànsit, Govern Interior i Coordinació Administrativa i Falles

nacho.arnau@gandia.org

Juana Navarro Blasco

Regidora d'Igualtat, Diversitat i Polítiques Inclusives

juana.navarro@gandia.org

Inmaculada Rodríguez Calderón

Regidora de Benestar Social

inmaculada.rodriguez@gandia.org

Grup municipal socialista

contacte@pspvpsoegandia.com